کدخبر: ۳۸۱۹۴۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پرتیراژهای ایران خودرو درجا زدند + جدول

اقتصادنیوز : بازار پرتیراژهای ایران‌خودرو پس از استارت افزایش قیمت در اولین روز هفته، امروز ۷ دی ماه ۹۹ را با ثبات قیمت سپری کردند.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان اندک قیمت در بازارهای لیدر به خصوص بازار ارز و افزایش اندک  قیمت دلار در روزهای آخر هفته گذشته موجب شد تا بازار خودرو اولین روز هفته را با رشد قیمت شروع کند، اما افت قیمت دلار در روز گذشته موجب شد تا خودورهای پرتیراژ ایران خودرو امروز را بدون افزایش قیمت نسبت به روز گذشته به پایان رسانند.

از سوی دیگر فعالان بازار خودرو معتقدند نبود تقاضا در بازار موجب شده تا بازار خودرو در رکود به سر ببرد و تغییر در قیمت نه به دلیل تقاضا که به دلیل سایر عوامل بیرونی رخ می دهد.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که 206 تیپ دو امروز بدون تغییر قیمت خورد همانند روز گذشته با قیمت 183 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

«پژو 206 تیپ دو» محصول پرطرفدار خانواده که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد.  «پژو 206 تیپ 5» نیز امروز بدون تغییر 246 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده نیز امروز نسبت با قیمت 232 میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 175 میلیون تومان در بازار قیمت خورد ؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 196 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدکه با توجه به قیمت های روز گذشته می توان گفت این دو خودرو نیز تغییر قیمتی در بازار نداشته اند.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو با قیمت 237 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند .

ایران 7

 

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند