قیمت « برلیانس H330» کارکرده در بازار + اینفوگرافی

کدخبر: 384159
اقتصادنیوز : ​ برلیانس H330 خودرویی در کلاس سدان خانودگی سایز کوچک شهری قرار دارد.این خودرو در دو مدل دستی و اتوماتیک در پارس خودرو مونتاژ شد ، اما با از سرگیری تحریم ها تولید این خودرو نیز همانند بسیاری از محصولات مونتاژی در این شرکت متوقف شد .

به گزارش اقتصادنیوز، این محصول به دلیل ظاهری جوان پسند و امکانات و تجهیزات مناسب ایمنی و رفاهی می توناد گزینه مناسب برای قشر جوان محسوب شود. برلیانس H330 در ابتدا با موتور 1498 سی سی مشابه با برلیانس های سری H200 وارد بازار شد، اما پس از مدتی پارس خودرو سری H330  را با موتور جدید تر و قوی تر 1650 سی سی وارد بازار کرد. با تغییر موتور، توان آن از 103 اسب بخار به 114 اسب بخار افزایش یافته است و با تغییر ضرایب دنده به میزان 15درصد شتاب خودرو همچنین قابلیت خودرو برای مسیرهای شیب دار بهبود زیادی یافت.

اقتصادنیوز در گزارشی به برآوردهای قیمتی برلیانس H330 کارکرده پرداخته است. مدل های معرفی شده  دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و  نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

ماشین دست دو (8)برلیانس

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما