بازار ایران خودرو در ابتدای بهمن ماه

حرکت معکوس بازار خودرو نسبت به دلار + جدول

کدخبر: 387325
اقتصادنیوز : هرچند دلار امروز وارد کانال 22 هزار تومان شد و به یکبار نسبت به روز گذشته رشد قیمت را تجربه کرد، اما بازار خودرو همچنان موضع خود را حفظ کرده و خودرو در بازار یا با افت قیمت اندک همراه بوده و یا ثبات داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز بازار محصولات ایران خودرو همانند روزهای گذشته شاهد افت قیمت دو خودرو پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 بوده؛  بطوریکه این دو خودرو نسبت به روز گذشته افت یک میلیونی قیمت را تجربه کردند.

افت قیمت در بازار خودرو در حالی رخ داده که فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند که در صورت تداوم افزایش قیمت بازار خودرو نیز شکل صعودی خواهد گرفت و شاهد رشد قیمت در بازار خودرو خواهیم بود.

از سوی دیگر در حالی بازار خودرو روند نزولی به خود گرفته است که به گفته فعالان بازار خودرو همچنان تقاضا در بازار وجود ندارد؛ این به معنی آن است که هنوز خریداران با بازار آشتی نکرده اند و این امر موجب شده تا قیمت‌گذاری ها براساس عرضه و تقاضا صورت نگیرد. فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که علاوه بر عوامل مذکور نبود تقاضا در بازار به انتظار بیشتر افت قیمت از سوی خریداران نیز مربوط می شود.

ایران خودرو یک

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما