رصد بازار سایپا در ابتدای بهمن ماه

تداوم افت قیمت در بازار سایپا + جدول

کدخبر: 387334
اقتصادنیوز : رصد بازار خودرو محصولات پرطرفدار سایپا از افت 500 هزار تومانی تا یک میلیونی قیمت محصولات این شرکت در بازار حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی ها در بازار حکایت از افت یک میلیونی تیبا صندوق دار در بازار دارد و در کنار تیبا صندوقدار پراید 131 نیز  به روند نزولی خود ادامه داد و افتی 500 هزار تومانی را در بازار تجربه کرد.

 روند نزولی بازار خودرو از نیمه ماه سال جاری شروع شد، روندی که تداوم آن به گفته فعالان بازار خودرو به نزولی شدن بازار دلار باز میگردد، اما از امروز و با بالارفتن قیمت دلار در بازار فعالان بازار خودرو بر این نکته تاکید می کنند در صورت تداوم افزایش قیمت دلار شاهد افزایش قیمت خودرو نیز خواهیم بود.

از سوی دیگر در حالی بازار خودرو روند نزولی به خود گرفته است که به گفته فعالان بازار خودرو همچنان تقاضا در بازار وجود ندارد؛ این به معنی آن است که هنوز خریداران با بازار آشتی نکرده اند و این امر موجب شده تا قیمت گذاری ها براساس عرضه و تقاضا صورت نگیرد.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

 

سایپا دو وووو

 

تیتر یک
  • قیمت محبوب خریداران ملک؛

    اقتصادنیوز: ‌گروهی از کارشناسان بازار مسکن معتقدند با توجه به افزایش نهاده های ساختمانی نباید چندا ن به کاهش قیمت ها…

از دست ندهید
بلیط هواپیما