رصد بازار خودروهای داخلی

رشد قیمت 206 تیپ 2 و lx در بازار + جدول

کدخبر: 391635
اقتصادنیوز : پس از دور روز آرامش در بازار محصولات پرطرفدار ایران خودرو، امروزبرخی از محصولات این شرکت رشد قیمت را تجربه کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز پژو  206  تیپ 2 و سمند lx رشد قیمت در بازار را تجربه کردند و نسبت به روز گذشته هر کدام یک میلیون تومان گرانتر شدند. براساس ارزیابی ها صورت گرفته از بازار پژو 206 تیپ دو امروز با قیمت 191 میلیون تومان در بازار معامله شد و سمند lxهم 182 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»،«سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند. محصولاتی که هفته گذشته تمامی آنها رشد قیمت تجربه کردند، اما با شروع هفته جدید به لاک خود فرو رفتند و ثبات قیمت را در پیش گرفتند.

نوسان در بازار ارز بخصوص بازار دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو بی ثباتی در بازار را به آن نسبت می دهند و معتقدند بالا و پایین شدن پی در پی قیمت دلار سردرگمی تمام بازارها را به همراه داشته و در این میاه بازار خودرو نیز از این نوسان بی نصیب نبوده است.

ایران خودرو 20

 

تیتر یک
  • اونس در کف ۹ ماهه آرام گرفت

    در روزی که گذشت آمریکا میزان اشتغال زایی خود را منتشر کرد که فراتر از پیش بینی اقتصاددان ها بود. این امار به قیمت بیت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما