افزایش فرصت ابطال گارانتی خودروها از 3 ماه به 5ماه

کدخبر: 395046
اقتصادنیوز : فرصت سه ماهه ابطال گارانتی خودروها به پنج ماه افزایش یافتطبق مصوبه کمیته خودرو، در صورت مراجعه مشتریان محصولات ایران خودرو برای سرویس اولیه خودرو حداکثر تا پنج ماه و دست کم پیمایش هزار کیلومتری، امکان بهره‌مندی از شرایط گارانتی محصول فراهم خواهد بود.
به گزارش اقتصادنیوز؛ بر اساس این طرح در صورت مراجعه مشتریان برای ثبت سرویس اولیه به یکی از نمایندگی های مجاز  ایران خودرو  در بازه زمانی پنج ماهه و پیمایش دست کم هزار کیلومتر شرایط گارانتی خودرو فعال خواهد شد و در غیر این‌صورت گارانتی  خودرو  باطل شده و امکان استفاده از آن وجود ندارد.
 
بدیهی است در صورت عدم مراجعه در بازه زمانی یاد شده و کیلومتر تعیین شده، خودروی مورد نظر فاقد گارانتی بوده و هزینه خدمات بر عهده مالک خودرو خواهد بود.

از سوی دیگر در مصوبه قبلی کمیته خودرو محدودیت زمانی سه ماهه و پیمایش دست کم هزار کیلومتر برای الزام انجام سرویس اولیه در نظر گرفته شده بود که با تغییرات در نظر گرفته شده، تمامی خودروهایی که گارانتی آنها به دلیل گذشت محدودیت زمانی و یا عدم پیمایش دست کم هزار کیلومتر باطل شده بود، می‌توانند با رعایت شرط جدید زمانی، از خدمات گارانتی بهره‌مند شوند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما