رصد بازار خودروهای کارکرده؛

قیمت "میتسوبیشی میراژ" کارکرده در بازار + اینفو

کدخبر: 398090
میتسوبیشی میراژ، یک هاچ‌بک کوچک یا خودرو شهری تولید شرکت میستوبیشی ژاپن است. نسل ششم میتسوبیشی میراژ برای اولین بار در سال 2015 وارد بازار کشورمان شد و این خودرو تا سال 2018 ادامه داشت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ اصلی‌ترین مزیت یک هاچبک اقتصادی، موتور کم‌حجم و مصرف سوخت اندک آن است. در این زمینه میراژ توانسته امتیاز مثبت را خریداران دریافت کند؛  چرا که با بهره‌مندی از پیشرانه سه سیلندر 1.2 لیتری و جعبه‌دنده CVT، عملکردی قابل‌قبول و در عین‌حال اقتصادی دارد. پیشرانه میتسوبیشی میراژ حداکثر 79 اسب‌بخار قدرت و 100 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این قدرت و گشتاور از طریق جعبه‌دنده اتوماتیک CVT به محور جلو منتقل می‌شوند.

اما شتاب صفر تا صد میراژ حدود 14 ثانیه است که برای خودرویی هاچ بک کوچک عدد قابل قبولی محسوب می شود. ارزیابی های نشان می دهد مصرف سوخت ترکیبی میتسوبیشی میراژ نیز 4.6 لیتر در هر صد کیلومتر عنوان شده که مهم‌ترین نقطه قوت میراژ در بازار است.

اقتصاد نیوز در گزارشی به برآوردهای این خودرو پرداخته است. مدل های معرفی شده  دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و  نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

ماشین دست دو میراژ 2)

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما