رصد بازار خودروهای داخلی؛

رشد 23 میلیونی قیمت کارخانه‌ای «شاهین»! + جدول

کدخبر: 414555
اقتصادنیوز: پرونده بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز سوم خردادماه 1400چگونه بسته شد؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی های صورت گرفته از بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که امروز و از میان محصولات سایپا دو خودرو «کوییک R» و «تیبا صندوقدار» رشدی یک میلیون تومانی در بازار داشته اند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز، قیمت کارخانه ای «شاهین» رشدی 23 میلیون تومانی داشته و از 268 میلیون تومان به 291 میلیون تومان رسیده است. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

قیمت های جدید برخی از خودروها ابتدای هفته جاری در حالی از سوی شرکت های خودروسازی اعلام شد که بازار خودروهای پرطرفدار اعتنای چندانی به قیمت های جدید نداشتند.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات پرطرفدار سایپا امروز  «کوییکR» با رشد یک میلیونی در بازار قیمت خورد و با قیمت  155 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد. «کوییک معمولی» نیز بدون تغییر امروز 148 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

از سوی دیگر «تیباصندوقدار»نیز امروز با افزایش یک میلیون تومانی قیمت در بازار عرضه شد و قیمت آن به  135 میلیون تومان رسید. همچنین با ارزیابی بازار می توان گفت «تیبا 2» معمولی  134 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد. ساینا نیز امروز با قیمت 141 میلیون تومان در بازار معامله شد.

سایپا 3

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما