رصد بازار خودروهای داخلی؛

افت نسبی قیمت در بازار ایران خودرویی ها + جدول قیمت

کدخبر: 414564
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که برخی از محصولات ایران خودرو امروز 3 خرداد 1400 برخلاف سایپایی‌ها با افت قیمت روبرو بوده اند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که برخی از محصولات شرکت ایران خودرو امروز با افت یک میلیونی قیمت روبرو بودند، در این خصوص می توان به «سمند LX» و «پژو 206 تیپ دو» اشاره کرد که امروز اندکی طعم ارزانی را چشیدند.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به « پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتور EF7 » و «سمند سورن»، اشاره کرد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت در میان محصولات خانواده سمند امروز «سمند LX» با افت یک میلیونی و با قیمت 188 میلیون تومان در بازار معامله شد. ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که سایر محصولات این خانواده امروز تغییر قیمتی نداشتند. در این خصوص می توان به «سمندLX  با موتورEF7» اشاره کرد که امروز با قیمت 199 میلیون و سمند سورن با  قیمت 241 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.

براساس رصد بازار خودرو قیمت «پژو 206 تیپ 2» نیز امروز در بازار افتی یک میلیون تومانی داشت و در بازار قیمت آن به 200 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «پژو 206 تیپ 5» بدون تغییر در بازار 258 میلیون تومان قیمت گذاری شد. همچنین  مدل صندوقدار این خودرو امروز بدون تغییر و با قیمت 245 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

ایران 3

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما