رصد بازار خودروهای داخلی؛

نرخ جدید پراید 111 و 131 در بازار + جدول

کدخبر: 414815
اقتصادنیوز : اقتصادنیوز : با وجود توقف تولید محصولات پراید از سال گذشته، اما همچنان مدل صفر این دو خودرو در بازار موجود است و قیمت آن در بازار روند صعودی دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهد آن است که پراید 131 امروز با رشد یک میلیونی نسبت به آخرین روزهای اردیبهشت ماه در بازار به 114 میلیون رسید.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پراید 111 امروز نسبت به آخرین روزهای اردیبهشت ماه بدون تغییر و با قیمت 128 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

رسیدن قیمت پراید به 128 میلیون در حالی است که در حال حاضر (تیبا صندوقدار) در بازار با قیمت 125 میلیون تومان در بازار عرضه می شود که 3 میلیون ارزان تر از قیمت پراید 111   است با این حال این خودرو همچنان طرفدارن خاص خود را دارد و این امر موجب رشد قیمت آن شده است. به گفته فعالان بازار خودرو توقف تولید پراید و کمبود مدل صفر این خودرو یکی از دلایلی است که موجب شده تا بازار شاهد رشد قیمت آن باشد.

ارزیابی صورت گرفته از بازار خودرو نشان دهنده آن است که هرچند تولید پراید در سال گذشته متوقف شد، اما همچنان مدل صفر این دو خودرو در بازار موجود است و با این شرایط می توان گفت در سال 1400 نیز این دو خودرو همچنان معیار کف قیمت در بازار شناخته می شوند و خریداران این دو خودرو همچنان می توانند به مدل صفر این خودرو با مدل 99 دسترسی داشته باشند.

پراید 4

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما