رصد بازار خودروهای داخلی؛

فریز قیمت خودرو در بازار + جدول

کدخبر: 414848
اقتصادنیوز: رصد پرطرفدارهای ایران خودرو نشان دهنده آن است که ایران خودرویی ها نیز همانند سایپایی ها امروز 4 خرداد 1400 را بدون تغییر قیمت در بازار عرضه سپری کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که طی یک هفته اخیر محصولات پرطرفدار ایران خودرو نیز همانند سایپایی ها بازار را با نوسان اندک پشت سرگذاشتند.

فعالان بازار خودرو معتقدند افزایش قیمت خودرو در بازار موجب شده تا مصرف کننده واقعی توانایی حضور در بازار را نداشته باشد، از سوی دیگر گروهی که به خودرو نگاه سرمایه ای داشتند نیز در حال حاضر با توجه به اینکه توقع نزولی شدن قیمت دلار در بازار به وجود آمده از بازار خودرو کنار کشیده اند و این امر موجب شده تا بازار بدون خریدار بماند و قیمت ها در بازار فریز شود.  

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به « پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتور EF7 » و «سمند سورن»، اشاره کرد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت تمام محصولات سایپا امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شده اند. در این میان می توان به محصولات خانواده سمند اشاره کرد، براساس رصد بازار خودرو «سمند LX» امروز با قیمت 188 میلیون تومان در بازار معامله شد. «سمندLX  با موتورEF7» نیز امروز  199 میلیون و سمند سورن 241 میلیون تومان در بازار خودرو قیمت گذاری شدند.

براساس رصد بازار خودرو خانواده 206 نیز امروز بدون تغییر در بازار معامله شدند. براساس ارزیابی های صورت گرفته قیمت «پژو 206 تیپ 2» امروز در بازار به 200 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «پژو 206 تیپ 5» بدون تغییر در بازار 258 میلیون تومان قیمت گذاری شد و  مدل صندوقدار این خودرو نیز امروز با قیمت 245 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

ایران 4

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۳۰ خرداد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ هرچند که معاملات اوراق بدهی نسبت به دیروز شاهد کاهش ۶۸ درصدی بود، اما با توجه به جهش…

از دست ندهید
بلیط هواپیما