رصد بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت

محصولات سایپا در بازار چند؟

کدخبر: 422282
اقتصادنیوز: قیمت خودروهای پرطرفدار سایپا در دومین روز هفته جاری بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ سایپایی ها امروز در حالی بدون تغییر در بازار عرضه شدند که طلسم ثبات قیمت پس از یک هفته روز گذشته در بازار پرطرفدارهای این شرکت شکست شده بود، روندی که تداوم نیافت و امروز دوباره قیمت محصولات سایپا به لاک خود فرو رفت.

توقع انتظاری در بازار از یک سو و نوسان نرخ دلار از سوی دیگر از جمله دلایلی است که به گفته فعالان بازار موجب شده تا این روزها سایپایی ها بدون تغییر در بازار عرضه شوند. از سوی دیگر با وجود عدم تغییر قیمت ها، بازار این روزها سکوت و کور است و معامله در حد بسیار اندک صورت می گیرد.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده تیبا امروز «تیبا2» معمولی با قیمت 137 میلیون تومان رسید.

همچنین با ارزیابی بازار می توان گفت، «تیباصندوقدار» بدون تغییر امروز با قیمت 129میلیون تومان در بازار عرضه شد. «ساینا» یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار سایپا نیز امروز در بازار بدون تغییر با قیمت 146میلیون تومان قیمت خورد.

«کوییک معمولی» و «کوییکR» نیز امروز تغییری در بازار نداشتند و  «کوییک معمولی» با قیمت 153 میلیون تومان و «کوییکR» نیز 159 میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

سایپا6

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما