رصد بازار خودرو؛

تفاوت فنی سوئست DX۳ با SWM G۰۱ + مشخصات فنی

کدخبر: 434369
یکی از مقایسه‌های خودرویی پر مخاطب بازار، سوئست DX3 با SWM G01 است. تا چندین سال پیش خرید خودرو کاری آسان به‌شمار می‌آمد، اما پیشرفت این صنعت که با آمدن مدل‌های گوناگون در سگمنت‌های مختلف همراه شد، کار خرید و انتخاب را برای خریداران کمی دشوار کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حال حاضر امکانات رفاهی فراوان، طراحی‌های متفاوت و مشخصات فنی گوناگون، پارامتر‌هایی است که ممکن است علاقه‌مندان را دچار تردید کند.    

معرفی سوئست DX۳:

سوئست DX۳، خودرویی ساخت کشور چین است که در سال ۲۰۱۹ طراحی شد و در آن از یک موتور ۴ سیلندر با ۱۶ سوپاپ استفاده شده است. حجم موتور این خودرو ۱۴۹۹ سی‌سی است و به همین دلیل حداکثر قدرت آن ۱۵۴ اسب بخار در ۵۰۰۰ و ۶۰۰ دور در دقیقه است. بررسی‌های فنی نشان می‌دهد که نهایت گشتاور این خودرو ۲۲۵ نیوتن متر در ۲۰۰۰ دور در دقیقه است.

فرق سوئست DX3 با SWM G01 در چیست؟ + مشخصات فنی

در سیستم حرکتی آن از یک جعبه دنده CVT استفاده شده است، جالب است بدانید که این خودرو می‌تواند حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر در ساعت به شما هدیه دهد و شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برای آن ۱۱ ثانیه است. مصرف سوخت ترکیبی در این خودرو ۷.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و حجم باک آن ۴۵ لیتر است.

فرق سوئست DX3 با SWM G01 در چیست؟ + مشخصات فنی

از جمله امکانات این خودرو می توان به کروز کنترل ، روکش چرمی صندلی‌ها و فرمان ، استارت از راه دور ، آینه‌های تاشو برقی ، سقف پانوراما به همراه سانروف اشاره کرد.

فرق سوئست DX3 با SWM G01 در چیست؟ + مشخصات فنی

معرفی SWM G۰۱:

SWM G۰۱، خودرویی ساخت کشور چین است که در سال ۲۰۱۶ طراحی شد و در آن از یک موتور ۴ سیلندر با ۱۶ سوپاپ استفاده شده است. حجم موتور این خودرو ۱۴۹۸ سی‌سی است و به همین دلیل حداکثر قدرت آن ۱۵۵ اسب بخار در ۵۰۰۰ و ۸۰۰ دور در دقیقه است. بررسی‌های فنی نشان می‌دهد که نهایت گشتاور این خودرو ۲۲۰ نیوتن متر در ۲۰۰۰ دور در دقیقه است.

فرق سوئست DX3 با SWM G01 در چیست؟ + مشخصات فنی

در سیستم حرکتی آن از یک جعبه دنده ۶ سرعته خودکار استفاده شده است، جالب است بدانید که این خودرو می‌تواند حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر در ساعت به شما هدیه دهد و شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برای آن ۱۲.۷ ثانیه است. مصرف سوخت ترکیبی در این خودرو ۹.۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و حجم باک آن ۵۴ لیتر است.

فرق سوئست DX3 با SWM G01 در چیست؟ + مشخصات فنی

از جمله امکانات این خودرو می توان به نمایشگر ده اینچی لمسی ، سیستم ثبت اطلاعات رانندگی ، دی‌لایت و اتولایت ، چراغ جلو زنون ، سنسور جلو و عقب ، رادار نقطه کور Blind Spot ، رادار تغییر خط ، سنسور فشار باد تایر TPMS ، دوربین عقب ، دوربین جانبی ، دوربین ۳۶۰ ، سیستم ورود و استارت بدون کلید ، تهویه هوای اتوماتیک ، کول باکس ، روکش صندلی چرمی ، آینه جانبی برقی با گرمکن ، سانروف ، سقف پانوراما دو تکه اشاره کرد

Untitled

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما