رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت در بازار خودرو سکته کرد + جدول

کدخبر: 461564
اقتصادنیوز: ​قیمت در بازار پرتیراژهای ایران خودرو امروز 22 آذر 1400 استپ کرد و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» تنها خودرویی بود که در بازار افت قیمت داشت.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ به گفته فعالان این بخش انتظار برای شنیدن اخبار مذاکرات عمده دلیلی است که موجب شده تا بازار خودرو این روزها حالت انتظاری به خود گیرد و استپ کند. از سوی دیگر امروز بازار دلار نوسان اندک رو به پایین داشت و این امر نیز بر روند بازار خودرو اثرگذار بوده و موجب سکته قیمتی در بازار خودرو شده است.

فوری/ میزان افزایش حقوق معلمان براساس نظام رتبه بندی مشخص شد

سقوط قیمت مرغ به کمتر از نرخ مصوب

به عوامل مذکور نبود عرضه و تقاضا در بازار را نیز می توان اضافه کرد، بطوریکه به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر خریداران و فروشندگان نیز در انتظار مشخص شدن نتایج مذاکرات هستند و تمایلی برای ورود به بازار ندارند.

وضعیت محصولات ایران خودرو

 از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، «پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

طعنه معنادار همتی به لایحه بودجه 1401/ هیچ کشوری بدون ارتباط خارجی بانک هایش توسعه نمی یابد!

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان پرتیراژهای ایران خودرو امروز تنها «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار افتی 2 میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن در بازار به 488 میلیون تومان رسید و سایر پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

براساس ارزیابی بازار خودرو «دنا معمولی» امروز 353 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «رانا پلاس» هم امروز بدون تغییر در بازار 308 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر قیمت «سمند سورن پلاس» نیز امروز بدون تغییر به 308 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر «سمند LX با موتورEF7» هم امروز در بازار با قیمت 280 میلیون تومان عرضه شد. 

براساس ارزیابی های صورت گرفته می توان گفت امروز «پژو 206 تیپ 2» تغییر قیمت در بازار نداشت و با قیمت 272 میلیون تومان عرضه شد. «پژو 206 صندوقدار» و «پژو 206 تیپ 5» هم در بازار تغییر قیمت نداشتند و قیمت آنها به ترتیب به 308 و 307 میلیون تومان در بازار رسید.

ایران خودرو 22

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما