رصد بازار خودروهای داخلی؛

تخت گاز ایران خودرویی ها در جاده افزایش قیمت+ جدول قیمت

کدخبر: 489583
اقتصادنیوز: رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز29 فروردین 1401 پرتیراژهای ایران خودرو با افزایش یک تا 2 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رشد قیمت پرتیراژهای ایران خودرو از روز گذشته استارت خورد و امروز با وجود افت نرخ دلار این روند ادامه داشت. براساس ارزیابی بازار امروز «سمند LX با موتورEF7»، «سمند سورن پلاس»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک»، «پژو 207 دنده ای» و «پژو 207 سقف شیشه ای» با افزایش قیمت در بازار عرضه شدند.

تداوم رشد قیمت در بازار خودرو نشان دهنده آن است که عرضه اندک موجب شده تا بازار همچنان به روند افزایشی خود ادامه دهد. از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمتی در بازار خودرو در حالی هر روز قیمت خودرو را به یک سمت می برد که به گفته فعالان بازار خودرو، هنوز خریداران با بازار خودرو آشتی نکرده اند، در این خصوص فعالان بازار خودرو به این نکته تاکید می کنند که بی اعتمادی در بازار موجب شده تا معاملات در بازار خودرو به پایین ترین سطح خود برسد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار امروز «سمند LX» در بازار امروز بدون تغییر280 میلیون تومان قیمت خورد و «سمند LX با موتورEF7 » هم امروز رشدی 2 میلیونی داشت و به 316 رسید. از سوی دیگر امروز «سمند سورن پلاس» رشدی یک میلیون تومانی در بازار داشت و 321 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر در میان محصولات ایران خودرو امروز «رانا پلاس» امروز بدون تغییر در بازار 332 میلیون به فروش رسید. «دنا معمولی» امروز هم در بازار رشد و 385 میلیون تومان در بازار معامله شد. از سوی دیگر قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» نیز در بازار با افزایش 2 میلیونی 492 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر در میان خانواده پژو 207 امروز «پژو 207 دنده ای» نیز رشدی یک میلیون در بازار داشت و 386 میلیون دست به دست شد و قیمت «پژو 207 شقف شیشه ای» با افزایش 2 میلیونی در بازار به  397 میلیون تومان رسید.

ایران 29

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی