رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت در بازار ایران خودرو با نرخ دلار حرکت کرد + جدول قیمت

کدخبر: 491559
​ورود دلار به کانال 28 هزار تومان موجب شد تا در میان پرتیراژهای ایران خودرو امروز 3 خودرو رشد قیمت را تجربه کنند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ براساس ارزیابی بازار امروز «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» و «پژو 207 دنده ای» در بازار رشدی یک میلیون تومانی داشته اند. به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمت دلار موجب شده تا قیمت خودرو هر روز به یک سمت برود و این سردرگمی موجب شده تا خریداران بیش از پیش از بازار فاصله بگیرند.

سبقت دلار سلیمانیه از تهران / سکه مقاومت کرد

از سوی دیگر شکل انتظاری که بازار به خود گرفته موجب شده تا قیمت خودرو با کمترین واکنشی در بازار تغییر قیمت داشته باشد و آنچه مسلم است این تغییر بر نگاه خریداران اثرگذار است.

 قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی ها امروز در بازار شاهد رشد یک میلیونی قیمت «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» و «پژو 207 دنده ای» بوده ایم.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز در میان خانواده پژو 207 «پژو 207 دنده ای» با افزایش یک میلیونی 391 میلیون تومان دست به دست شد و قیمت «پژو 207 شقف شیشه ای» نیز بدون تغییر 402 میلیون تومان قیمت خورد.

همچنین براساس ارزیابی های صورت گرفته «دنا معمولی» با افزایش یک میلیونی در بازار  386 میلیون تومان در بازار معامله شد و «دنا پلاس توربو اتومات» نیز 492 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمتی نداشت. «رانا پلاس» هم تغییری در بازار نداشت و  333 میلیون به فروش رسید.

از سوی دیگر براساس ارزیابی بازار امروز خانواده سمند هم افزایش قیمت داشت و هم با  ثبات در بازار عرضه شدند و با این شرایط «سمند LX» در بازار امروز 283 میلیون تومان قیمت خورد و «سمند LX با موتورEF7 » هم323 میلیون تومان در بازار عرضه شد و تغییر قیمتی نداشتند.  اما امروز «سمند سورن پلاس» رشد یک میلیونی قیمت داشت و در بازار 329 میلیون تومانی شد.

ایران 7

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی