اثر ریزش دلار بر قیمت خودروهای سایپا

افت یک تا 7 میلیونی قیمت خودرو +جدول

کدخبر: 506130
اقتصادنیوز: امروز 13 تیر 1401 در بازار محصولات سایپا قیمت «شاهین» با افت هفت میلیونی در بازار به 370 میلیون تومان رسید.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار نشان دهنده آن است امروز همزمان با افت قیمت دلار در بازار محصولات سایپا برخی با افت قیمت و برخی دیگر با ثبات قیمت در بازار قیمت گذاری شدند.

ریزش قیمت ها در بازار خودرو با سیگنال قیمت دلار +جدول

به گفته فعالان بازار خودرو افت قیمت دلار در بازار خودرو عمده ترین عامل ریزش قیمت خودرو در بازار امروز بوده بطوریکه سایپایی ها امروز با افت یک تا هفت میلیونی قیمت در بازار عرضه شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز با افت هفت میلیونی قیمت در بازار 370 میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر «ساینا» هم افتی 2 میلیونی در بازار داشت و  212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک امروز در بازار افت یک میلیونی قیمت داشت با این شرایط «کوییکR » امروز 222 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 211 میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

قیمت دلار فریز شد/الاکلنگ قیمت سکه بین 2 کانال

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و 197 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت.

سایپا 13

 

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی