رصد بازار خودروهای داخلی؛

ایست قیمت در بازار محصولات سایپا + جدول

کدخبر: 506387
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات سایپا هم مانند ایران خودرویی ها امروز 14 تیرماه 1401بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ استپ قیمتی بازار خودرو در حالی امروز رقم خورد که به گفته فعالان بازار خودرو دلار امروز روند رو رشد اندکی داشت، اما افت عجیب روز گذشته نرخ دلار که موجب شد تا خودرو هم در بازار شکل کاهشی به خود گیرد موجب تا امروز بازار خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شود.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار 370 میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو روز گذشته افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر 212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز 222 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و 197 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 14

تیتر یک
از دست ندهید