رصد بازار خودروهای داخلی؛

ایست یک‌هفته‌ای ایران خودروهایی‌ها در بازار + جدول قیمت

کدخبر: 508103
اقتصادنیوز: خط ترمز قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو و سایپا به آخرین روز هفته نیز رسید. خودروهای داخلی هفته سوم تیرماه 1401 را بدون تغییر پشت سرگذاشتند.

به گزارش اقتصادنیوز روند ثبات قیمت در بازار خودروهای داخلی از چهارشتبه گذشته و پس از از پایان تعطیلات نیز این روند ادامه داشت، بطوریکه در حال حاضر بازار خودرو نزدیک به 10 روز است که تغییر قیمتی ندارد. علاوه بر بازار خودرو به گفته فعالان این بازار نرخ دلار هم این روزها بدون تغییر بوده و ظاهرا این ثبات به طولانی بودن تعطیلات عید در کشورهای منطقه باز می گردد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

 ارزیابی ها نشان دهنده آن است که خانواده دنا امروز تغییر قیمت نداشته است، با این شرایط «دنا معمولی» امروز 392 میلیون تومان قیمت خورد و «رانا پلاس» در بازار 302 میلیون دست به دست شد. اما «دنا پلاس توربو اتومات»در بازار بدون تغییر 510 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده سمند هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شد. با این شرایط امروز «سمند LX» در بازار تغییر قیمت نداشت و 305 میلیون تومان قیمت خورد و «سمندLX با موتورEF7» هم در بازار 352 میلیون تومان باقی ماند، «سمند سورن پلاس» هم امروز 355 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت «پژو 207 دنده‌ای» در بازار امروز  399 میلیون قیمت خورد و تغییر قیمتی در بازار نداشت و «پژو 207 سقف شیشه ای» هم 405 میلیون تومانی شد.

 

22

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی