رصد بازار خودروهای داخلی؛

افت چهار میلیونی «شاهین» در بازار + جدول قیمت

کدخبر: 510371
​اقتصادنیوز: ارزیابی بازار محصولات سایپا از افت 4 میلیونی قیمت این خودرو در بازار حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز رصد بازار سایپایی ها نشان دهنده آن است که امروز محصولات سایپا با افت یک تا چهار میلیون در بازار عرضه شدند و برخی دیگر تغییر قیمت نداشتند. به گفته فعالان بازار خودرو، نوسان اندک قیمت نرخ دلار از یک سو و قرعه کشی مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو عمده دلیلی است که موجب شده تا بازار امروز خودرو شکل کاهشی به خود گیرد.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار افتی 4 میلیونی در بازار داشت و 365 میلیون تومان عرضه شد. «ساینا» هم با افت یک میلیونی در بازار 209 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز تغییر قیمت نداشت با این شرایط «تیبا صندوقدار»  امروز در بازار بدون تغییر 202 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک افت یک میلیونی قیمت در بازار داشت؛ با این شرایط «کوییکR » امروز 219میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 208 میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 2

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی