رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت در بازار خودرو قفل شد + جدول

کدخبر: 510895
اقتصادنیوز: رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که سایپایی ها نیز همانند پرتیراژهای ایران خودرو امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ استپ قیمتی در بازار محصولات سایپا در حالی صورت گرفته که از ابتدای هفته جاری سایپایی ها با افت در بازار قیمت گذاری می شدند. به گفته فعالان بازار خودرو تثبیت نرخ دلار عمده دلیلی است که موجب شده تا بازار خودرو روزی آرام را سپری کند و با توجه به قرعه کشی جدید خودرو شاهد نوسان شدید در این بازار نخواهیم بود. فعالان این بازار بر این نکته نیز تاکید می کنند که تغییر در قیمت خودرو در شرایط کنونی در صورتی رخ خواهد داد که شاهد رخ داد مهمی به لحاظ سیاسی و یا اقتصادی باشیم در غیر این صورت تغییرات محدود خواهد بود.  

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار 364 میلیون تومان عرضه شد و «ساینا» بدون تغییر در بازار 209 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر 201 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» در بازار 205 میلیون تومان قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز با ثبات عرضه شدند و قیمت «کوییکR » امروز 218میلیون تومان شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 207 میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 4

 

تیتر یک
  • صورت های مالی ایران خودرو در پایان تیر۱۴۰۱ نشان داد

    ​اقتصادنیوز: ایران خودرو تا پایان تیرماه امسال در مجموع حدود چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه تارا تولید کرد.

از دست ندهید
فلای تودی