رصد بازار خودروهای داخلی؛

بازار خودرو در کشمکش تعیین قیمت + جدول

کدخبر: 511723
اقتصادنیوز:ارزیابی بازار محصولات سایپا در بازار امروز 8 مرداد 1401 از نوسان قیمتی در بازار محصولات این شرکت حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز برخی از محصولات ساپیا رشد یک میلیونی داشتند و برخی دیگر با افت قیمت در بازار عرضه شدند، اما در میان برخی از خودروها نیز بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند. به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمت خودرو در بازار در پی نوسان نرخ دلار رخ داده است، اما در میان برخی اظهارات مطرح شده در خصوص برجام نیز بی تاثیر نبوده است.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار 366 میلیون تومان عرضه شد و رشد یک میلیونی در بازار داشت و «ساینا» بدون تغییر در بازار 209 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا هم رشد قیمت داشت و هم بدون تغییر در بازار عرضه شدند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» امروز در بازار بدون تغییر 201 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «تیبا 2 معمولی» در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد و رشد یک میلیونی در بازار را ثبت کرد.

رصد بازار نشان دهنده آن است «کوییکR » امروز 217میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت و «کوییک معمولی» هم در بازار 207 میلیون تومان دست به دست شد و رشد یک میلیونی را ثبت کرد.

سایپا 8

تیتر یک
از دست ندهید