رصد بازار خودروهای داخلی؛

روز آرام در بازار سایپایی‌ها؛ قیمت «شاهین» کاهشی شد + جدول

کدخبر: ۶۰۸۱۰۶
اقتصادنیوز: امروز 14 آبان سایپایی‌ها مانند پرطرفدارهای ایران خودرو با کمترین تغییر راهی بازار شدند و روز آرامی را سپری کردند.
روز آرام در بازار سایپایی‌ها؛ قیمت «شاهین» کاهشی شد + جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ نگاهی به جدول قیمت سایپایی‌های نشان می‌دهد امروز در کنار افت، ثبات قیمت را هم تجربه کردند و با این شرایط نوسان اندک قیمتی داشتند.  

براساس ارزیابی بازار امروز در کنار «شاهین» خانواده تیبا با افت 2 میلیونی راهی بازار شدند. و خانواده کوییک تغییر قیمت نداشت.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ای R»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار 593 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افت 2 میلیونی داشته است. اما خانواده کوییک هم امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 347 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم بدون تغییر 347 میلیونی ماند.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز خانواده تیبا در بازار افت 2 میلیونی داشتند و با این شرایط «تیبا صندوقدارSX» در بازار 332 میلیون تومان گذاری شد و «تیبا هاچ‌بک» هم با 342 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

از سوی دیگر «ساینا دنده‌ایS» امروز با کاهش یک میلیونی در بازار 336 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصاد 14

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی