قیمت خودروهای داخلی در بازار

کاهش قیمت به بازار خودرو برگشت؛ «هایماS8» ارزان شد+ جدول

کدخبر: ۶۱۴۳۲۴
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار نشان می‌دهد قیمت خودروهای داخلی امروز روند کاهشی بود و پرطرفدارهای ایران‌خودرو افت و ثبات را تجربه کردند.
کاهش قیمت به بازار خودرو برگشت؛ «هایماS8» ارزان شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ در هفته جاری اخباری مبنی بر بازگشایی مجدد سامانه جامع یکپارچه فروش خودرو و تعیین تکلیف خودروهای وارداتی ثبت نام شده به کشور موجب شد تا خودروهای داخلی نوسان پی‌درپی تجربه کنند. با این شرایط در برخی موارد شاهد افزایش داخلی‌ها بودیم و در برخی از موارد هم بازار شکل کاهشی و ثبات به خود گرفت.

رصد بازار نشان می‌دهد امروز «هایماS8» امروز بیشترین کاهش قیمت را داشت و با افت 5 میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8» ، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس ارزیابی بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» امروز در بازار 482 میلیون تومان قیمت خورد و افت 3 میلیونی داشت. «هایما S8 پلاس» هم امروز با کاهش 5 میلیونی در بازار یک میلیارد و 660 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و پس از چند روز افزایش شکل کاهشی به خود گرفت.    از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2» هم بدون تغییر در بازار 760 میلیون تومان قیمت خورد.

خانواده دنا هم امروز در کنار ثبات قیمت در بازار کاهش قیمت را هم تجربه کردند.‌ با این شرایط  «دنا پلاس 6 دنده توربو»  امروز 742 میلیونی ماند و «دنا پلاس توربو اتومات» هم 802 میلیون تومان قیمت‌ خورد و کاهش 2 میلیونی داشت. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم در بازار بدون تغییر  615 میلیون تومانی ماند.

اقتصاااااد 15

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۴ اردیبهشت

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید