قیمت خودروهای وارداتی در بازار

افت 10 میلیونی 3 خودرو در میان پرطرفدارها + جدول قیمت

کدخبر: ۶۴۶۰۸۰
اقتصادنیوز: بازار خودرو در اولین روز هفته جاری (شنبه 22 اردیبهشت 1403) شاهد کاهش قیمت اکثر پرطرفدار داخلی بود.
افت 10 میلیونی 3 خودرو در میان پرطرفدارها + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز، رصد محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار نشان می‌دهد، تمایل بازار امروز کاهش و ثبات قیمت بوده و با این شرایط برخی از پرطرفدارهای داخلی موضع خود را حفظ کردند و قیمت برخی دیگر در بازار عقب نشینی کرد.

کاهشی شدن نرخ دلار یکی از دلایلی است که فعالان بازار خودرو افت قیمت پرطرفدارهای داخلی را به آن نسبت می‌دهند. دلار امروز وارد کانال 60 هزار تومان شد و با این شرایط بازار خودرو را از تکاپو انداخت.

بررسی بازار نشان می‌دهد امروز سه خودرو «شاهینG»، «هایماS7» و «دنا پلاس توربو اتومات» بیشترین افت قیمت را داشته‌اند.

قیمت محصولات ایران خودرو

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز در بازار «دنا پلاس توربو اتومات» یک میلیارد و 40 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به آخرین روز هفته گذشته افتی 10 میلیون تومانی داشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو207 پانوراما اتوماتیک» هم بدون تغییر در بازار 910 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار یک میلیارد و 680 میلیون تومانی شد و در بازه زمانی مورد بررسی افتی 10 میلیونی را تجربه کرد. از سوی دیگر در میان ایران خودرویی‌ها «تارا V2 اتومات» امروز 980 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افتی 7 میلیونی را تجربه کرد و «رانا پلاس» هم 633 میلیون تومان در بازار قیمت خورد و افت 5 میلیونی داشت. از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «پژو پارسLX» هم در بازار با افت 5 میلیونی850 میلیون قیمت خورد.

اقتصااد 22

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 745 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی 10 میلیونی داشت. در میان خانواده کوییک هم امروز «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 457 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افتی3 میلیون تومانی را ثبت کرد و «کوییک دنده‌ایS» هم بدون تغییر در بازار 440 میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 444 میلیون تومان قیمت‌ خورد کاهش 3 میلیون تومانی در بازار داشت. «اطلس» خودرو جدید سایپا هم بدون تغییر در بازار امروز 585 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اقتصاد 22

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی