رصد بازار خودروهای داخلی

بازار خودرو در مدار صفر+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۵۰۹۸۳
اقتصادنیوز: بررسی بازار خودرو امروز 13 خرداد 1403 از تثبیت قیمت تمام پرطرفدارها حکایت دارد،‌ با این شرایط بازار خودرو در مدار صفر قرار گرفت.
بازار خودرو در مدار صفر+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز، تعطیلات پیش‌رو یکی از دلایلی است که فعالان بازار تثبیت قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی را به آن نسبت می‌دهند. فعالان بازار خودرو یکی از دلایل انتظاری شدن بازار را به انتخابات پیش رو هم نسبت می‌دهند و معتقدند و با توجه به آغاز ثبت‌نام کاندیداها و بالا گرفتن تب انتخابات خریداران انتظار را به خرید ترجیح می‌دهند. استپ قیمت در بازار خودرو در بازار در حالی رقم خورد که دلار امروز شکل افزایشی داشت، نبود معامله موجب شد این افزایشی تاثیری در بازار نداشته باشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز 990 میلیون  قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. با بررسی بازار می‌‌توان گفت امروز «پژو 207 اتوماتیک» 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاااد 13

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز   بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 575 میلیون تومانی ماند.

اقتصاد 13

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی