رصد بازار خودروهای داخلی

بازار خودرو در خواب عمیق/ بی‌اعتنایی قیمت خودرو به ریزش دلار + جدول قیمت خودرو

کدخبر: ۶۵۷۴۲۸
اقتصادنیوز: دلار ریخت اما خودرو از خواب طولانی بیدار نشد و امروز هم قیمت پرطرفدارهای داخلی و مونتاژی‌ در بازار ثابت ماند.
بازار خودرو در خواب عمیق/ بی‌اعتنایی قیمت خودرو به ریزش دلار + جدول قیمت خودرو

به گزارش اقتصادنیوز؛ بازار خودروهای داخلی و مونتاژی از اوایل خرداد ماه شکل ثابت به خود گرفت و در حالی که نرخ دلار در این مدت نوسان قابل توجهی داشت، اما بازار خودرو بی‌توجه به این نوسان به روند خود ادامه داد. فعالان بازار خودرو معتقدند با توجه به روند پیش گرفته در بازار شاید شنبه و با پایان انتخابات دور چهاردهم ریاست جمهوری شاهد خروج بازار خودرو از رکود باشیم.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «دنا پلاس توربو اتومات»، «پژو207 پانوراما اتوماتیک»، «هایماS7»، «تارا اتوماتV2»، «پژو پارس LX» و «رانا پلاس» مورد ارزیابی قرار گرفت. بر اساس گزارش خبرنگار اقتصادنیوز و بنابر اطلاعات قیمتی کارنامه، «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار امروز هم کشف قیمت نشد. از سوی دیگر در بررسی بازار می‌‌توان گفت «پژو 207 اتوماتیک» هم 890 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییری نداشت. به گزارش اقتصادنیوز، «هایما S7» هم یک میلیارد و 650 میلیون تومانی ماند. ارزیابی‌ها همچنین نشان می دهد امروز «تارا V2 اتومات» در بازار 925 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «رانا پلاس» هم بدون تغییر در بازار 618 میلیون تومان قیمت خورد. اما در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «پژو پارسLX» هم امروز ترمز کشید و  835 میلیون تومانی ماند.

اقتصاااد 13

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا، امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»،«کوییک دنده‌ایS»، «اطلس» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.  از سوی دیگر امروز «شاهینG» در بازار 720 میلیون تومانی ماند. خانواده کوییک هم امروز بدون تغییر بودند، با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 441 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 420 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش اقتصادنیوز، ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تیبا هاچ‌بکEX» هم 420 میلیون تومانی و تغییر قیمت نداشت. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم در بازار 429 میلیون تومان قیمت‌ خورد و قیمت «اطلس» هم بدون تغییر در بازار 565 میلیون تومانی شد.  اقتصاد 13

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی