حواشی ادامه دار زندگی شخصی ملانیا/ او با دونالد ترامپ تلخ و سرد است!

کدخبر: 393096
براساس گزارش شبکه سی‌ان‌ان، رفتار ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا با همسرش از زمان خروج از کاخ سفید و ترک واشنگتن، "تلخ و سرد" شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ملانیا ترامپ از نحوه خروجش از کاخ سفید بسیار ناراحت شده است.

وی در زمان خروج از کاخ سفید فوق‌العاده منفور و نامحبوب بود.

براساس این گزارش شبکه سی‌ان‌ان، ملانیا ترامپ در هنگام خروجش از کاخ سفید در بین تمامی بانوهای اول عصر معاصر آمریکا از پایین‌ترین میزان محبوبیت برخوردار بود.  

دو تن از افراد آگاه از احساسات و افکار ملانیا ترامپ به شبکه سی‌ان‌ان گفتند: ملانیا ترامپ از اینکه کمپین بی‌ملاحظه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای محکوم کردن انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ و حمله مرگبار متعاقب آن به کنگره، به شهرت وی لطمه زده، بسیار ناراحت است.

ظاهرا به دنبال حمله شش ژانویه به ساختمان کنگره، ملانیا ترامپ نمی‌دانست که چطور به این مساله واکنش نشان دهد.

در این گزارش آمده است: ملانیا ترامپ در شرایط بسیار سختی قرار گرفته بود و باید بین محکوم کردن این خشونت و سکوت کردن یکی را انتخاب می‌کرد. اگر این خشونت را محکوم می‌کرد آن وقت باعث خشم طرفداران همسرش می‌شد و اگر سکوت می‌کرد سکوتش به معنای همدستی در این جرم تلقی می‌شد.

یکی از مقامات سابق کاخ سفید به شبکه سی‌ان‌ان گفت: ملانیا ترامپ می‌توانست حدس بزند که اوضاع برایش چگونه پیش خواهد رفت. زمانی که حمله شش ژانویه رخ داد، ملانیا می‌دانست که محکوم کردن این خشونت و یا انجام هر کار دیگری فایده‌ای برایش نخواهد داشت و به همین خاطر هیچ کاری انجام نداد.

پنج روز پس از حمله به کنگره، ملانیا ترامپ نهایتا بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن با زخمی شدگان و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.

این اقدام به دنبال استعفای معاونین کلیدی ملانیا ترامپ صورت گرفت.

رفتار تلخ و سرد ملانیا ترامپ نصیب جیل بایدن، بانوی اول کنونی آمریکا نیز شد.

براساس گزارش سی‌ان‌ان، ملانیا ترامپ از زمان ترک کاخ سفید، با جیل بایدن صحبتی نکرده است. این مغایر با سنت تاریخی بانوان اول سابق آمریکاست که با جانشینان خود ارتباط برقرار می‌کنند.

ملانیا و دونالد ترامپ در حال حاضر زمان خود را در تفرجگاه مارالاگو سپری می‌کنند.   

تیتر یک
  • قیمت بیت کوین و اتریوم کاهش یافت

    اقتصادنیوز: فدرال رزرو برای انقباضی کردن سیاست‌های پولی خود برنامه‌ریزی می‌کند، اما تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند در سال…

از دست ندهید
بلیط هواپیما