دکور عجیب دفتر بیل گیتس+عکس

کدخبر: 393963
اقتصاد نیوز : در رصد‌های روزانه به تصویری برخوردیم که گویا دکور دفتر کار بیل گیتس در سیاتل است. در این دفتر کار، دیواری با جدول تناوبی کامل با نمونه‌هایی از هر عنصر وجود دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، این دکور جالب و عجیب که به تازگی در اخبار و شبکه‌های اجتماعی ترند شده، دیواری با جدول تناوبی را به صورت کامل نشان می‌دهد که جالب‌تر از آن این است که در هر خانه عنصر آن خانه وجود دارد.

دکور عجیب دفتر بیل گیتس خبرساز شد

نگه داشتن کوسه در دفتر کار بیل گیتس

درباره بیل گیتس، بنیان‌گذار و مدیر عامل مایکروسافت، شایعات زیادی به گوش می‌رسد. شایعاتی مثل ثروت او که می‌گویند ، اگر او روزی یک میلیون دلار پول خرج کند، ۲۴۵ سال طول خواهد کشید تا ثروت وی به پایان برسد!

بیل گیتس از جمله افرادی است که علاقه زیادی به طبیعت و به خصوص دریا دارد و از این رو در قسمتی از یکی از محل‌های کارش نیز فضایی را به این علاقه شخصی اش اختصاص داده است و آکواریوم غول پیکری را در دفتر کارش نصب کرده است.

در این دفتر کار بیل گیتس بیش از هر چیزی آکواریوم دفتر کار که بخشی از دیوار محل کار او را تشکیل می‌دهد توجه‌ها را به خود جلب می‌کند، چون مجموعه‌ای از ماهی‌ها، کوسه ماهی‌ها و نهنگ‌های بزرگ در آن در حال حرکت هستند.

البته بجز علایق عجیب بیل گیتس مثل همین دکور خبرساز او، گیتس و همسرش یک بنیاد خیریه هم دارند که بیشتر روی فقرزدایی متمرکز است.
آن‌ها همچنین ۲.۵ میلیارد دلار از ثروت خود را وقف هزینه‌های لازم برای تولید و تزریق واکسن به کودکان ساکن در کشور‌های کمتر توسعه یافته ، کرده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما