درخواست ارتش رژیم صهیونیستی برای تبعید دختر اسرائیلی پس گرفته شده از سوریه

کدخبر: 395009
اقتصاد نیوز : رسانه رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم ار ترس این‌که دختر جوان اسرائیلی مسترد شده از سوریه باز هم اقدام به عبور از مرزها کند، خواستار بتعید او خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شبکه "کان" گزارش داد که این دختر در گذشته چندین تلاش ناکام برای عبور از مرزها به اردن، غزه و لبنان داشت، اما در نهایت در ورود به سوریه موفق شد. به همین دلیل ارتش رژیم صهیونیستی خواهان تبعید وی به بیرون از مرزهای اراضی اشغالی خواهد شد، چراکه نگران تکرار تلاش وی برای عبور از مرزهاست.

امروز تحقیقات انجام شده توسط فرماندهی شمالی ارتش رژیم صهیونیستی پیرامون چگونگی عبور این دختر جوان از نوار مرزی به ژنرال امیر برعام، فرمانده منطقه شمالی ارائه شد.

بر اساس این تحقیق، سوری‌ها به طرف روسی این مساله را اطلاع‌ داده‌اند که آنها دختر اسرائیلی را که از اسرائیل به سوریه آمده بود، بازداشت کرده‌اند. روس‌ها نیز این مساله را به اسرائیل ابلاغ کردند. ارتش اسرائیل بدین ترتیب از مکان این دختر اطلاع یافت.

در این تحقیق آمده است که مناطقی وجود دارند که از چشم مرزبانان به دور هستند و چه بسا این دختر از طریق این مناطق، از مرزها عبور کرده باشد.

طبق این تحقیق، ممکن است رخدادهای مشابهی در آینده رخ دهند. به همین دلیل، دراین تحقیق این درخواست مطرح شد که پلیس حضور خود در نزدیکی مرزها را دو چندان کرده و مانع از نزدیک شدن اسرائیلی‌ها به مرزها شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما