تبعات ادامه‌دار اظهارات جنجالی محسن رضایی/ هاشمی‌طبا: تکذیب ایشان مصرف داخلی دارد

کدخبر: 397567
اقتصاد نیوز : مصطفی هاشمی طبا، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به مصاحبه محسن رضایی با فایننشال تایمز واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مدارا، مصطفی هاشمی طبا در واکنش به مصاحبه محسن رضایی با فایننشال تایمز گفت: ایشان البته برخی از صحبت های خود را تکذیب کرده‌اند. اما ایشان مرتب فرمایش می‌کنند و درخصوص همه مسائل و با همه کس صحبت می کنند.

 مصطفی هاشمی طبا، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به مصاحبه محسن رضایی با فایننشال تایمز واکنش نشان داد.

مصطفی هاشمی طبا، نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به مصاحبه محسن رضایی با فایننشال تایمز گفت: ایشان البته برخی از صحبت های خود را تکذیب کرده‌اند. اما ایشان مرتب فرمایش می‌کنند و درخصوص همه مسائل و با همه کس صحبت می کنند.

او ادامه داد: قبلا هم گفته بودند که اگر من رئیس جمهور شوم هیچ کس بی کار نمی ماند، چه بگوییم؟! ایشان از این مدل حرفها می زنند. متاسفانه برخی از مسئولین ما در حیطه وظایف خود حرف نمی زنند.

هاشمی طبا در خصوص اینکه آیا چنین صحبت هایی تبعاتی دارد یا خیر، گفت: بله، صد درصد تبعات دارد. ببینید آنچه آنجا درج شده، ملاک است. نمی شود آدم حرفی را بزند و بعد تکذیب کند. معمولا آنها فایل صحبت را دارند، ضبط می کنند و پخش می کنند. تکذیب ایشان مصرف داخلی دارد و مصرف بین المللی همان است که درج شده است. بنابراین بله به نظر من این الان یک نقطه ضعف بزرگ برای ما در سیاست خارجه است. همانطور که گفتم بعضی از افراد راجع به همه چیز صحبت می کنند!

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما