شرایط سفر به عراق اعلام شد

کدخبر: 397646
اقتصاد نیوز : سازمان هواپیمایی عراق اعلام کرد برای تمام مسافرانی که قصد ورود به عراق و یا خروج از کشور را داشته باشند، همراه داشتن تست PCR الزامی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  مهر، وزارت بهداشت عراق امروز اعلام کرد که ۴ هزار و ۶۸ نفر دیگر در این کشور طی ساعات گذشته به کرونا مبتلا شده اند.

 بغداد الیوم گزارش داد،بر اساس این گزارش؛ ۱۱ نفر در این مدت جان خود را از دست داده اند و ۳ هزار و ۸۸۳ نفر هم از چنگال کرونا نجات پیدا کرده اند.

بغداد با ۱۵۰۳ بیشترین و بصره با ۷۹۷ نفر پس از آن قرار دارد.

با احتساب آمار جدید، شمار مبتلایان به کرونا در عراق به ۷۲۳ هزار و ۱۸۹ نفر رسید که تاکنون ۱۳ هزار و ۵۴۸ نفر جان باخته و ۶۵۷ هزار و ۳۲ نفر هم از چنگال کرونا نجات پیدا کرده اند.

تست «پی سی آر» برای همه مسافران الزامی است

خبر دیگر اینکه، سازمان هواپیمایی عراق اعلام کرد برای تمام مسافرانی که قصد ورود به عراق و یا خروج از کشور را داشته باشند، همراه داشتن تست PCR الزامی است.

این تصمیم به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده است.

افزایش ۲۰ درصدی ابتلا به کرونا در عراق

از سوی دیگر حسن التمیمی وزیر بهداشت عراق از افزایش موارد ابتلا به کرونا و نیز بیشتر شدن تعداد مبتلایان بدحال در این کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه افزایش ابتلا حدود ۲۰ درصد بوده و موارد ابتلا در بین کودکان نیز زیاد شده است افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک امری ضروری است.

التمیمی در بخشی از سخنان خود خودداری برخی از پوشیدن ماسک را خلاف توصیه های مرجعیت عراق اعلام کرد.

تیتر یک
  • روند بازار طلا و ارزهای دیجتالی

    کارشناسان معتقدند مانع بعدی طلا سطح هزار و ۸۰۰ دلار است. با دستیابی قیمت ها به این سطح ، معامله گران می توانند این موج…

از دست ندهید
بلیط هواپیما