خونریزی یک پزشک پس از تزریق واکسن روسی+عکس

کدخبر: 397853
اقتصاد نیوز:یک پزشک در گناباد استان خراسان رضوی پس از تزریق واکسن روسی اسپوتنیک، دچار خونریزی داخلی شدید شد

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد یک پزشک در گناباد استان خراسان رضوی پس از تزریق واکسن روسی اسپوتنیک، دچار خونریزی داخلی شدید شد و هم‌اکنون در بیمارستان بستری است.

کیانوش جهانپور با تایید خبر خبر خونریزی داخلی شدید پزشک ایرانی پس از تزریق واکسن اسپوتنیک در شهر گناباد خراسان رضوی، به باشگاه خبرنگاران جوان گفت که این پزشک پس از تزریق واکسن روسی دچار «علائم گوارشی شده و در مدفوع او ‌خون دیده شد».

به گفته او «هر واکسنی دارای عوارضی است و این موضوع بعید و دور از انتظار نیست».

جهانپور افزود: «در حال حاضر بروز عوارض گوارشی در همکار پزشک در حال بررسی است و هنوز مشخص نیست که این عوارض مربوط به تزریق واکسن است یا نه».

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت ایران بروز علائم گوارشی پس از تزریق واکسن را بسیار نادر دانست اما اعلام کرد که این مسئله «بعید نیست» و موضوع در دست بررسی است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما