واکنش یمن به تهدیدات آمریکا: پیام صلح ارسال کن!

کدخبر: 398493
اقتصاد نیوز : عضو انصارالله یمن در پیامی به آمریکا در واکنش به تهدیدها و لفاظی های اخیر این کشور گفت: به جای تهدید در عمل پیام صلح بفرستید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش "انصارالله" یمن خطاب به آمریکا پرسید: چرا پیام های عملی صلح را به جای تهدید ارسال نمی کنید؟"

بر اساس گزارش المسیره، الحوثی در توییتی نوشت: ما به آمریکایی ها می گوییم ، تا زمانی که بگویید می توانید به حوثی ها پیام دهید اما چرا پیام های صلح عملی را به جای تهدید ارسال نمی کنید؟

وی افزود: اگر تهدید کردن به ایجاد صلح منجر می شد، تجاوزات ائتلاف عربی تاکنون صلح را ایجاد کرده بود.

ایالات متحده آمریکا اخیرا در واکنش به عملیات های ارتش یمن موسوم به "عملیات بازدارندگی" در عمق خاک عربستان که مراکز حساس و حیاتی را هدفگیری کرده، با نادیده گرفتن تجاوزات ائتلاف سعودی مدعی شد حملات ارتش یمن "غیرقابل قبول و خطرناک" است.

ند پرایس ، سخنگوی وزارت امور خارجه ایالات متحده طی کنفرانس مطبوعاتی که روز دوشنبه برگزار شد، گفت: "چنین حملاتی کار گروهی که در مورد صلح جدی هستند، نیست.حوثی ها باید این حملات را متوقف کرده و تمایل خود را برای آغاز یک روند سیاسی و مذاکره برای دستیابی به صلح در یمن نشان دهند."

تیتر یک
  • پیش بینی وضعیت بورس در آخرین هفته فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: شاخص کل بورس در هفته اخیر ۶ هزار و ۷۱۹ واحد افت کرد و شاهد تداوم بازدهی منفی بورس بودیم. آیا این روند در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما