فرد مظنون به بمب گذاری در کنگره آمریکا را بشناسید+ تصاویر

کدخبر: 398648
پلیس فدرال آمریکا "اف بی آی" روز چهارشنبه تصاویری از فرد مظنون به بمب گذاری در ستادهای حزب دمکرات و جمهوری خواه را در روز پیش از حمله به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، با وجود تعیین جایزه ۱۰۰ هزار دلاری اف بی ای برای دریافت اطلاعات به منظور شناسایی این فرد، با گذشت نزدیک به ۲ ماه هنوز کسی به این اتهام دستگیر نشده است.

انتشار تصاویری از مظنون به بمب‌گذاری در کنگره/عکس

بر اساس گزارش روزنامه ایندپندنت، این بمب گذاری که در شب پیش از هجوم ۶ ژانویه (۱۷ دی ماه) به ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن صورت گرفته بود، ناکام ماند.

در تصاویر تازه، فردی با یک کوله پشتی که اف بی ای ادعا می کند حاوی مواد منفجره است، دیده می شود. پلیس فدرال در ژانویه نیز تصویری از این مظنون تحت تعقیب به همراه بمب های دست سازش منتشر کرده بود.

انتشار تصاویری از مظنون به بمب‌گذاری در کنگره/عکس

حمله هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین به کپیتول هیل، موجب محکومیت گسترده او حتی توسط سران حزب جمهوری خواه و منجر به محاکمه او در سنا شد.

با گذشت نزدیک به دو دهه از شکست انتشار اطلاعاتی که می‌توانست به اف‌بی‌آی در خنثی کردن حملات یازده سپتامبر کمک کند، این نهاد امنیتی آمریکا بار دیگر در جریان تهاجم به کنگره متهم شده که از تهدید شبه‌نظامیان و سفیدبرترپنداران در روزهای منتهی به حمله به کنگره اطمینان حاصل نکرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما