اقدام جالب زباله روب پس از میلیونر شدن!

کدخبر: 398877
اقتصادنیوز :زباله روب مالزیایی پس از میلیونر شدن آرزوی تمام هم محلی هایش را برآورده کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شاید شنیده باشید که می‌گویند پول نمی‌تواند برای شما خوشبختی بخرد، اما باید گفت پول می‌تواند آرزو‌های ما را به واقعیت تبدیل کند، مثل سوار شدن به هواپیما یا هلی کوپتر. از آنجا که بسیاری از مالزیایی‌ها چنین پولی را ندارند بنابراین هرگز قادر به تجربه پرواز در زندگی خود نمی‌شوند.

اما یک زباله روب محلی پس از تبدیل شدن به میلیونر حالا آرزوی بسیاری از هم محلی هایش برای پرواز را برآورده کرده است. «محمد آزلان ال امین» که اهل روستایی در منطقه بِسوت در تِرِنگانو است با خرید یک فروند هلی کوپتر امکان تجربه پرواز را برای آن‌ها فراهم کرده است.

او با انتشار تصاویری در فیسبوک خود نوشت: «خوشحالی هم محلی‌هایم خوشحالی من است. من برای همه آن‌ها این امکان را فراهم کردم تا بدون پرداخت وجه با هلی کوپتر شخصی من پرواز را تجربه کنند. از من در مورد هزینه پرواز در این شش روز سوال نپرسید، چرا که دعای آن‌ها برای من کافی است.»

 زباله روب

بنا به گزارش رسانه‌های محلی در مدت ۶ روز حدود ۳۰۰ نفر از اهالی روستا پرواز با هلی کوپتر آقای ال امین را تجربه کرده اند. بنا به این گزارش پیش از پرواز، نام و مشخصات ساکنان محلی به همراه درجه تب آن‌ها ثبت می‌شود.

 میلیونر شدن!

بنا به گزارش «Sinar Harian» ال امین از خانواده‌ای فقیر بود که به مدت ۶ ماه به کار جمع آوری زباله می‌پرداخت، اما او در تصمیمی جدید کار خود را در حوزه املاک آغاز و سرانجام میلیونر شد. داستان زندگی او در کتابی در مالزی به چاپ رسیده است.

اقدام جالب

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما