بارش برف در ۱۰ محور مواصلاتی گیلان

کدخبر: 398943
اقتصادنیوز : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به تداوم بارش برف و باران در استان گفت: هم اکنون ۱۰ محور مواصلاتی استان با بارش برف مواجه است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، فریبرز مرادی امروز  با اشاره به وضعیت محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف و باران شدید اظهار کرد: در ۱۰ محور مواصلاتی گیلان هم‌اکنون شاهد بارش برف شدید و خفیف هستیم.

وی با اشاره به شدت بارش‌ها در بخش مرکزی و شرقی گیلان افزود: هم‌اکنون محورهای سیاهکل دیلمان، بلوردکان خصیل‌دشت و محور تنکابن حشمت‌آباد و قوشه‌لانه با شدت بارش برف همراه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به بارش برف خفیف در هشت محور مواصلاتی استان گفت: هم‌اکنون محور اسالم خلخال، پونل به خلخال، رودسر لات محله، شوک ملکوت، ماسال گیلوان، فومن ماسوله و گردنه حیران با بارش خفیف برف همراه است.

مرادی با اشاره به سایر محورهای مواصلاتی استان بیان کرد: مابقی محورهای مواصلاتی با بارش باران همراه هستند و رانندگان برای تردد باید ایمنی را رعایت کنند.

وی با اشاره به ارتفاع برف در محورهای پر بارش افزود: محور اسالم به خلخال بین ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر، پونل به خلخال ۱۵ تا ۲۰ سانتی‌متر و در مابقی محورها برف کاملا سطح جاده‌ها را سفید پوش کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما