کمدین سرشناس به تلویزیون می آید

کدخبر: 398976
اقتصادنیوز :‌شبکه نمایش در این هفته فلیم‌های کمدین معروف، بن استیلر را پخش می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، شبکه «نمایش» در بخش ژانر هفتگی خود فیلم‌هایی با مضمون آشپزی را به روی آنتن می‌برد و در بخش صحنه‌گران فیلم‌هایی با بازی کمدین سرشناس بن استیلر را پخش خواهد کرد. همچنین شبکه نمایش در باکس ساعت ۱۳ خود به پیشواز عید خواهد رفت و فیلم‌های کمدی همچون «میهمان بابا»، «ما خونه نیستیم»، «محله لب آب» و «آواز در خواب» را برای پخش در نظر گرفته است.

در بخش صحنه‌گران فیلم‌هایی با بازی بن استیلر که برای نقش‌هایی همچون «ملاقات با والدین» و «شب در موزه محبوب» است را از شنبه تا جمعه ساعت ۲۱ پخش می‌کند که به ترتیب فیلم‌های «محافظین محله»، «شب در موزه ۱،۲،۳» و «ملاقات با والدین»، «سرقت از برج» و «داستان خانواده مایرویتز» هستند.

شبکه نمایش در بخش ژانر منتخب هفتگی، این شبکه فیلم‌هایی که درباره آشپزی است را از شنبه تا جمعه به ترتیب ساعت ۱۹ با عناوین فیلم‌های «سر آشپز»، «آشپزی با عشق»، «سرآشپز»، «موش سرآشپز»، «پاستاریونی»، «به قدر کافی» و «آشپز باشی» پخش خواهد کرد.

فیلم‌های کلاسیک این شبکه به ترتیب: «گاوچران‌ها»، «دژ»، «برانیگان»، «جزیره‌ای  بر بام دنیا»، «دردسر مشترک»، «آفتاب سرخ» و «زندگی شگفت‌انگیز» هستند که مخاطبان می‌توانند از شنبه تا جمعه این فیلم ها را مشاهده کنند.

 

تیتر یک
  • جهان باید خود را برای یک ایران هسته ای آماده کند

    به صورت مشهودی طی دو سال اخیر تعادل استراتژیک دچار تحول شده است، چرا که سیاست آمریکا در مجازات ایران از طریق تحریم ها…

از دست ندهید
بلیط هواپیما