صدمه وزیر کار تشکیلات خودگردان در حمله نظامیان صهیونیست

کدخبر: 399016
«نصر ابوجیش» مسئول کمیته دفاع و شهرک سازی در روستای بیت دجن شرق نابلس گفت: نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه با حمله به تظاهرات هفتگی ضد شهرک سازی صهیونیست‌ها در روستای بیت دجن و شلیک گاز اشک آور شماری فلسطینی را مصدوم کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حمله نظامیان صهیونیست به تظاهرات ضد شهرک سازی فلسطینی‌ها در شرق نابلس با جراحت شش فلسطینی از جمله وزیر کار دولت تشکیلات خودگردان همراه شد.

حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به اعتراضات علیه شهرک‌سازی در شرق نابلس به جراحت وزیر کار دولت تشکیلات خودگردان و چند شهروند فلسطینی منجر شد.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی (معا)، «نصر ابوجیش» مسئول کمیته دفاع و شهرک سازی در روستای بیت دجن شرق نابلس گفت نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه با حمله به تظاهرات هفتگی ضد شهرک سازی صهیونیست‌ها در روستای بیت دجن و شلیک گاز اشک آور شماری فلسطینی را مصدوم کردند.

ابوجیش افزود: «وزیر کار از جمله شرکت‌کنندگان در این تظاهرات بود که بر اثر اصابت گلوله پلاستیکی نظامیان صهیونیست و ضرب و شتم توسط آنها مجروح شده و  به بیمارستان منتقل شد».

او تاکید کرد: «پنج فلسطینی دیگر نیز به بیمارستان منتقل شدند که سه نفر آنها مورد اصابت گلوله پلاستیکی نظامیان صهیونیست قرار گرفته و دو نفر دیگر هم مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند».

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما