سارقان تهران اهل کجا هستند ؟

کدخبر: 399607
اقتصادنیوز : استاندار تهران گفت: امسال در بخش وقوع سرقت از ۲۹ درصد به ۲۰ درصد کاهش داشتیم و میزان سرقت و جرم در این استان امسال کاهشی بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در هفتمین جلسه شورای اداری استان تهران گفت: تامین امنیت در استان تهران بسیار مهم و ضروری است و در کلانشهر تهران با جمعیت بالا و پیچیدگی خاص خودش امسال در بخش وقوع سرقت از ۲۹ درصد به ۲۰ درصد کاهش داشتیم و با اقدامات به موقع و اشرافیت نیروی انتظامی تهران بزرگ و تمامی شهرستان های استان تهران میزان سرقت و جرم در این استان امسال کاهشی بوده است.

وی ادامه داد: آخرین تکنیک های امنیتی و انتظامی در بخش پیشگیری از وقوع جرم به صورت پایلوت کشوری در استان تهران اجرا می شود و این بدلیل شرایط خاص و اقدامات امنیتی در استان است.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در همه استان های کشور ۷۰ درصد سارقان بومی و ۳۰ درصد غیر بومی هستند اما در استان تهران این میزان بالعکس است و ۷۰ درصد سارقان غیربومی هستند که این شرایط کار را برای نیروی انتظامی سخت می کند.

محسنی بندپی گفت: امسال در استان تهران ۲۴ جلسه شورای تامین امنیت با همکاری فرماندهان نیروی انتظامی و فرمانداران برگزار شد و تدابیر مناسبی در خصوص برگزاری چهار انتخابات ریاست جمهوری، شورای شهر و میان دوره ای خبرگان رهبری و مجلس اندیشیده شد.

 

تیتر یک
  • پیش بینی بازار سهام ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: تاثیرپذیری رفتارهای معاملاتی در بازار سهام را می‌توان در پیوند با تصمیمات اخیر سیاست‌گذار درباره تقویت سمت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما