رد هرگونه اقدام تاثیرگذار چین در انتخابات ۲۰۲۰

کدخبر: 399952
اقتصاد نیوز : ارزیابی های انجام شده از سوی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در گزارش طبقه بندی نشده در مورد تهدیدات خارجی نسبت به انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا صورت گرفته است که بعد از ظهر سه شنبه (به وقت محلی) از طریق دفتر مدیر اطلاعات ملی ایالات متحده منتشر شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کارشناسان اطلاعات آمریکا اعلام کردند، چین هیچ اقدامی برای تاثیر گذاری بر نتایج انتخابات ۲۰۲۰ انجام نداده است.

شبکه سی ان بی سی سه شنبه شب گفت، آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا به تازگی گزارش غیرمحرمانه‌ای را از دخالت و اعمال نفود کشورهای خارجی بر انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ منتشر کرده‌اند.

کارشناسان اطلاعات آمریکا همچنین دریافتند چین که پیش از این تصور می شد تلاش های خود را برای نفوذ در ایالات متحده گسترش دهد، در نهایت عملیاتی در مورد نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ انجام نداده است.

آژانس های اطلاعاتی آمریکا در گزارش تازه خود مدعی شده‌اند که روسیه و ایران عملیاتی را برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ انجام داده‌اند.

ارزیابی های انجام شده از سوی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در گزارش طبقه بندی نشده در مورد تهدیدات خارجی نسبت به انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا صورت گرفته است که بعد از ظهر سه شنبه (به وقت محلی) از طریق دفتر مدیر اطلاعات ملی ایالات متحده منتشر شد.

انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا در ۱۳ آبان سال جاری به رغم شیوع کرونا برگزار شد و با شمارش تمام آرای جو بایدن نامزد دموکرات‌ها به عنوان رییس جمهوری جدید آمریکا برگزیده شد.

ترامپ تا روزهای پایانی دولت خود به رغم آشکار بودن آمار و ارقام رای دهندگان مدعی انجام تقلب در انتخابات بود و حاضر به پذیرش شکست نبود. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما