ترامپ حامیانش را به چه کاری دعوت کرد؟

کدخبر: 400014
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور سابق آمریکا حامیانش را به دریافت واکسن کرونا تشویق کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ روز سه شنبه در مصاحبه‌ای با شبکه فاکس نیوز با عالی و ایمن خواندن واکسن کرونا، از حامیان خود خواست برای واکسیناسیون تعلل به خرج ندهند. او در پاسخ به این سوال که آیا توصیه می‌کند مردم تزریق واکسن را انجام دهند، گفت این یک واکسن عالی است، این یک واکسن ایمن است و چیزی موثر است.

رئیس جمهور پیشین آمریکا البته مشخص نکرد که به کدام یک از سه واکسن مورد استفاده در ایالات متحده اشاره دارد.

رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: من آن را توصیه می‌کنم و من آن را به بسیاری از افرادی که نمی‌خواهند آن را دریافت کنند و بسیاری از افراد به من رای دادند توصیه می‌کنم. ما آزادی‌های خود را داریم و باید طبق آن زندگی کنیم و من نیز با آن موافقم.

ترامپ گفت که بسیاری از افراد مشکوک به واکسن کرونا صریحاً به من رأی دادند. رئیس جمهور آمریکا شواهد نظرسنجی‌ها را تایید کرد که نشان می‌دهد جمهوری خواهان نسبت به واکسیناسیون کرونا تردید دارند.

چندی پیش سی‌ان‌ان فاش کرد رئیس‌جمهور سابق آمریکا و همسرش در ماه ژانویه بر ضد کرونا واکسینه شده بودند بدون آنکه این مسئله را علنی کنند. این در حالی است که او که پیش از آن به ویروس کرونا مبتلا شده بود، اعلام کرده بود به علت وجود آنتی‌بادی در بدنش، واکسن نمی‌زند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما