توضیح مقام ارشد دولت بایدن در مورد تحریم‌های نفتی علیه ایران

کدخبر: 400381
اقتصاد نیوز : یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که این کشور به چین گوشزد کرده است که تحریم‌های نفتی دولت سابق ایالات متحده علیه ایران، همچنان به قوت خود باقی می‌ماند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، یک مقام ارشد آمریکا با اعلام این‌که صادرات نفت ایران به چین از مدتی پیش افزایش یافته است، گفت که دولت فعلی آمریکا مصمم به اجرای تحریم‌هایی است که در دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری سابق این کشور علیه صنعت نفت ایران اعمال شده بود و در این خصوص چراغ سبزی نشان نداده است.

یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که این کشور به چین گوشزد کرده است که تحریم‌های نفتی دولت سابق ایالات متحده علیه ایران، همچنان به قوت خود باقی می‌ماند.

فایننشال تایمز نوشت، یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که این کشور به چین گوشزد کرده است که تحریم‌های نفتی دولت سابق ایالات متحده علیه ایران، همچنان به قوت خود باقی می‌ماند.

این مقام ارشد آمریکا با اعلام این‌که صادرات نفت ایران به چین از مدتی پیش افزایش یافته است، گفت که دولت فعلی آمریکا مصمم به اجرای تحریم‌هایی است که در دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری سابق این کشور علیه صنعت نفت ایران اعمال شده بود و در این خصوص چراغ سبزی نشان نداده است.

وی در عین حال تاکید کرده است که لغو تحریم‌ها علیه ایران در چارچوب مذاکرات دوجانبه برای بازگشت به توافق هسته‌ای ممکن است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما