حمله گروه‌های مسلح به دو کاروان نظامی آمریکا در عراق

کدخبر: 400458
اقتصاد نیوز : در ادامه حملات امروز به کاروان های آمریکا در عراق، ساعتی پیش دو کاروان دیگر در استانهای بابل و الانبار هدف حمله گروه های مسلح قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، صبح امروز سه کاروان دیگر آمریکایی در عراق مورد حمله قرار گرفت که این حملات در شبانگاه هم ادامه یافت.

صابرین نیوز عراق در این باره نوشت: حمله اول، امشب در استان الانبار و حمله دوم در شهر حله مرکز استان بابل صورت گرفت؛ گفته می شود حمله کاروان اول را گروه تازه تاسیس «فصائل المقاومة الدولیة» و حمله دوم را گروه تازه تاسیس دیگری به نام «کتائب ابوالفضل العباس» برعهده گرفته اند.

براساس خبر صابرین نیوز، کاروان دوم که در استان بابل مورد هدف قرار گرفت از کشور کویت وارد عراق شد و به سمت پایگاه هوایی عین الاسد می رفت. این کاروان، قرار بود پس از توقفی کوتاه از آنجا به فرودگاه نظامی «خراب الجیر» واقع در منطقه «یعربیه» در شمال شرق استان حسکه سوریه برود که مورد حمله گروه های مسلح قرار گرفت.

امروز خبرگزاری رسمی سوریه از ورود ۴۰ خودرو نظامی حامل تجهیزات پشتیبانی و تسلیحات ارتش اشغالگر آمریکا به این کشور از مرز «الولید» خبر داد.

این تجهیزات و تسلیحات در فرودگاه خراب الجیر پیاده سازی شد.

تیتر یک
  • روند بازار طلا و ارزهای دیجیتالی

    کارشناسان معتقدند مانع بعدی طلا سطح هزار و ۸۰۰ دلار است. با دستیابی قیمت ها به این سطح ، معامله گران می توانند این موج…

از دست ندهید
بلیط هواپیما