ماجرای پیام وزیر بهداشت به جناب خان

کدخبر: 400660
اقتصاد نیوز: برنامه خندوانه با حضور الناز حبیبی برگزار شد، در این برنامه جناب خان از پیام وزیر بهداشت به خود گفت.

شب گذشته رامبد جوان در برنامه خندوانه، میزبان الناز حبببی بازیگر سینما و تلویزیون بود.

در بخشی از گفتگو الناز حبیبی درباره جشنواره فیلم فجر گفت: امسال نامزد جایزه سیمرغ برای جشنواره فیلم فجر شدم و خیلی حس خوبی داشت. به خاطر شرایط کرونا من اصلا فکر نمی‌کردم فیلم عماد و طوبا به جشنواره راه پیدا کند و تا لحظه آخر مشخص نبود که جشنواره برگزار می‌شود یا خیر.

وی درباره شرایط کرونا هم گفت: واقعا شرایط کرونا ترسناک است. در خیابان راه می‌رویم و فقط چشم می‌بینیم و لبخند‌ها را مشاهده نمی‌کنیم.

حبیبی در پاسخ به جوان درباره رانندگی اش گفت: رانندگی معمولی دارم البته آقایان که کنارم نشستند گفتند که مثل خانم‌ها رانندگی نمی‌کنم! نمی‌دانم چرا این را می‌گویند به نظرم خانم‌ها احتیاط بیشتری دارند.

وی افزود: من فرقی بین آقایان و خانم‌ها نمی‌بینم، اما در همین رانندگی وقتی خانم باشی حرف‌های زشتی می‌زنند که برو پشت ماشین رخت شویی بنشین و به نظرم شوخی مسخره‌ای است.

در بخش دیگر از خندوانه هم جناب خان حضور داشت و درباره پیام‌های وزیر بهداشت صحبت کرد و گفت: وزیر بهداشت یک سری پیام‌های شخصی به من می‌دهد و می‌گوید مراقب خودت باش و پروتکل ها را رعایت کن!

رامبدجوان هم گفت این پیام‌ها از طرف وزارت بهداشت برای همه مردم ارسال می‌شود. اما جناب خان قبول نمی‌کرد و می‌گفت برای من از طرف v بهداشت یعنی وزیر بهداشت است. حتی من جواب وزیر را می‌دهم و می گویم چه خبر از هیئت دولت!در ادامه جناب خان از کتابی که نیمار بازیکن فوتبال با امضا به او هدیه داده، رونمایی کرد.

 
 
 
تیتر یک
  • رکوردهای بازار سهام در هفته گذشته؛

    در هفته اخیر علاوه بر ریزش شاخص بورس، بازار با افزایش خروج پول حقیقی و رشد مازاد عرضه روبه‌رو بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما