پیام نوروزی استاندار تهران/ تاکید بر پشتیبانی از تولیدکنندگان در سال ۱۴۰۰

کدخبر: 400696
اقتصاد نیوز : انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ و شروع بهار با آرزوی صحت و سلامت برای هموطنان و موفقیت و پیروزی ایران اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، استاندار تهران در پیام نوروزی خود بر پشتیبانی از تولیدکنندگان و رفع موانع تولید در سال ۱۴۰۰ تاکید کرد.

انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ و شروع بهار با آرزوی صحت و سلامت برای هموطنان و موفقیت و پیروزی ایران اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.

در پیام استاندار تهران آمده است: آغاز فصل رویش و شکوفایی بهار همواره نویددهنده فصل تازه ای از امید و شادابی است تا دل ها نیز به سان طبیعت بهاری شوند و ندای زیبایی و قدرت دادار هستی در جهان پراکنده شود؛

هر چند امسال نیز همچون سال گذشته شیوع کرونا؛ نوروز و مراسم های آن را تحت الشعاع قرار داده اما با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی سلامتی را به هم عیدی دهیم و تقارن بهار طبیعت با اعیاد شعبانیه را به فال نیک می گیریم.

سال ۱۴۰۰ طبق بیانات مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده؛ که حرکت در این مسیر خط مشی و راهبرد اصلی در استان تهران قرار می گیرد و همچنانکه سال گذشته نیز حرکت در مسیر جهش تولید با افزایش اشتغالزایی در استان نمود پیدا کرد؛ در سال جدید این موضوع با جدیت بیشتری دنبال می شود تا بتوانیم در این مسیر به الگویی برای کل کشور تبدیل شویم.

اینجانب ضمن تبریک سال جدید و آرزوی صحت و سلامت برای هموطنان عزیز؛ امید دارم تا با رعایت پروتکل ها بهداشتی و همکاری مردم بیماری کرونا را پشت سر بگذاریم و با تلاش مسئولان جهت تحقق شعار سال موفقیت و سربلندی ایران اسلامی را به نظاره بنشینیم.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز آخرین تحولات بازار طلا و ارز

    اقتصادنیوز: سکه فروردین ماه را بالای مرز ۱۰ میلیون تومانی به پایان برد،‌ ولی نتوانست در روز آخر این ماه نیز در برابر…

از دست ندهید
بلیط هواپیما