اعلم اولین حادثه تهران در سال 1400

کدخبر: 400707
نخستین حادثه در سال 1400 نیز ساعت 13 و هفت دقیقه و 10 ثانیه یعنی سه ثانیه پس از آغاز سال نو، آتش‌سوزی فضای سبز در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، بعد از بزرگراه یادگار امام (ره) اعلام شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران جزئیات آخرین حادثه اعلام شده به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران در سال ۹۹ و نخستین حادثه اعلام شده به این سامانه را در سال ۱۴۰۰ تشریح کرد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم درباره جزئیات آخرین حادثه اعلام شده به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران در سال 99 و نخستین حادثه اعلام شده به این سامانه در سال 1400 اظهار کرد: آخرین حادثه اعلام شده به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی تهران در سال 99 در ساعت 12:55 مبنی بر آتش‌سوزی یک آب‌گمرکن در خیابان خوش، بالاتر از خیابان امام خمینی بود که آتش‌نشانان ایستگاه 85 سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه بود؛ در طبقه دوم، در قسمت بالکن، پکیج دچار آتش‌سوزی شده اما خوشبختانه خانمی که در منزل حضور داشت و پیش از این حادثه دوره‌های آتش‌نشانی را دیده بود، با بستن شیرگاز، تا حد زیادی از گسترش آتش‌سوزی جلوگیری کرد؛ آتش‌نشانان نیز پس از حضور در محل حادثه با یک دستگاه خاموش‌کننده، آتش‌سوزی جزئی به جای‌مانده را نیز خاموش کردند.

وی تصریح کرد: نخستین حادثه نیز در سال 1400 نیز در ساعت 13 و هفت دقیقه و 10 ثانیه یعنی سه ثانیه پس از آغاز سال نو، مبنی بر آتش‌سوزی فضای سبز در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همت، بعد از بزرگراه یادگار امام (ره) به سامانه 125 اعلام شد که آتش‌نشانان ایستگاه 55 سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی بیان کرد: در این حادثه بخش مختصری از فضای سبز حاشیه اتوبان دچار آتش‌سوزی شده که آتش‌نشانان این آتش‌سوزی نیز اطفا کرده و به ایستگاه خود بازگشتند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ابراز امیدواری کرد که سال جاری، سالی کم‌حادثه و بی‌خطر باشد.

تیتر یک
  • انتقال پیامدهای موج چهارم ابتلای کرونا به بیمارستانهای کشور

    اقتصادنیوز: امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ ثبت رکورد جدید بستری‌ها و بیماران بدحال کرونایی نشان از آشکار شدن تاثیرات موج افزایش…

از دست ندهید
بلیط هواپیما