عذرخواهی آمریکایی‌ها از روسیه به خاطر صحبت‌های بایدن

کدخبر: 400709
اقتصاد نیوز : سفارت روسیه در آمریکا امروز شنبه اعلام کرد که پس از اظهارات بایدن علیه پوتین، تعداد زیادی آمریکایی نامه عذرخواهی برای این سفارت ارسال کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، بعد از اینکه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا همتای روسی خود، ولادیمیر پوتین را "قاتل" خطاب کرده بود، برخی آمریکایی ها با فرستادن نامه به سفارت روسیه در واشنگتن، از روسیه عذر خواهی کردند.

 سفارت روسیه در آمریکا امروز شنبه اعلام کرد که پس از اظهارات بایدن علیه پوتین، تعداد زیادی آمریکایی نامه عذرخواهی برای این سفارت ارسال کردند.

آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در واشنگتن در این باره گفت : من می خواهم از شهروندان آمریکایی که نامه هایی را برای حمایت از توسعه روابط دوستانه بین روسیه و ایالات متحده به سفارت ارسال کرده اند، تشکر و قدردانی کنم.

سفیر روسیه اضافه می کند که از فهم آمریکایی هایی که متوجه می شوند که گفتگو بین دو کشور ما باید بر اساس احترام متقابل و برابری باشد، او را تحت تأثیر قرار داده است. این رویکرد شهروندان آمریکایی نشان می دهد که پتانسیل عادی سازی روابط بین مردم روسیه و آمریکا همچنان وجود دارد.

رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای با شبکه ای.بی.سی اعلام کرده بود که ولادیمیر پوتین یک قاتل است و در روز بعد، پوتین با ضرب المثلی روسی که معادل "آن کس که می گوید، خودش است"، بایدن را خطاب کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما