اقدام عجیب این داوطلب هنگام ثبت نام در انتخابات سوژه رسانه ها شد+ عکس

کدخبر: 400876
اقتصادنیوز : اقدام عجیب کاندیدای هندی به هنگام حضور در محل ثبت نام کاندیداتوری انتخابات، به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اقدام عجیب یک شهروند هندوستانی هنگام ثبت نام کاندیداتوری خود برای انتخاب نمایندگان مجلس محلی در ایالت تامیل نادو خبرساز شد. «هاری نادر» در حالی که ۵ کیلوگرم طلا به خود آویزان کرده بود در محل ثبت نام کاندیدا‌ها حضور یافت.

 

تصاویری که از «نادر» تهیه و منتشر شده او را در حالی که چند گردنبند طلا از گردن خود آویزان کرده و تعدادی دستبند و انگشتر را نیز به دستان خود انداخته نشان می‌دهد. بنا به اعلام رسانه‌های محلی هند «نادر» که لیدر پانانکاتور پادای کاتچی است گفته می‌شود از ۱۱.۲ کیلوگرم طلا برخوردار است.

«نادر» به هنگام تکمیل برگه کاندیداتوری، خود را یک تاجر معرفی کرد. حضور این مرد محلی اهل منطقه «آلانگولام» ایالت تامیل نادو با مقادیر زیادی طلا و جواهرات در محل ثبت نام کاندیدا‌ها در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز یک شهروند دیگر هندوستانی که با هندوانه در محل ثبت نام حاضر شده بود خبرساز شد.

نام نویسی کاندیدا‌ها برای این انتخابات تا ساعت ۳ بعدازظهر تاریخ ۱۹ مارس ادامه خواهد داشت. قرار است این انتخابات در تاریخ ۶ آوریل به صورت یک مرحله‌ای برگزار و نتایج آن نیز در تاریخ ۲ مِی اعلام شود.

تیتر یک
  • ولی‌ نصر و علی‌واعظ در فارن افرز تحلیل کردند

    اقتصادنیوز؛ ۲ استاد ایرانی-آمریکایی نزدیک به حلقه‌های فکری دموکرات و نزدیک به چهره‌های کنونی وزارت خارجه آمریکا در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما