رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام

کدخبر: 401363
اقتصاد نیوز : ملکه انگلیس رژیم غذایی خاصی دارد؛ ملکه الیزابت طرفدار خوراکی‌های نشاسته‌ای نیست. ظاهراً، او برای شام ماهی کبابی و سبزیجات خوشمزه را ترجیح می‌دهد!

به گزارش اقتصادنیوز، ماکارونی، سیب زمینی و برنج هرگز در فهرست شام ظاهر نمی‌شوند. ملکه الیزابت طرفدار خوراکی‌های نشاسته‌ای نیست. ظاهراً، او برای شام ماهی کبابی و سبزیجات خوشمزه را ترجیح می‌دهد!

البته سیر هم مشمول خوراکی‌های سرو شده در کاخ نمی‌شود؛ ملکه بوی سیر را حقیر می‌شمرد؛ بنابراین به طور طبیعی استفاده از آن در هیچ یک از موارد مجاز نیست.

هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی مجاز به خوردن صدف نیستند؛ حتی در سفر و بیرون از قصر. زیرا امکان مسمویت با صدف بسیار بالاست. گوشت‌های قرمز کمیاب نیز مشمول این قانون می‌شود.

پوشیدن لباس رسمی برای شام ضروری است. حتی خدمه باید لباس رسمی و مخصوص به تن کنند. اگر در یک شام خانوادگی سلطنتی از شلوار جین و تی شرت استفاده شود، احتمالاً عذرشان را می‌خواهند.

منوی صبحانه ملکه هر روز یکسان است. ملکه همانند یک دختر ساده است و دختران ساده یک صبحانه ساده به سبک قدیمی را که شامل آجیل، میوه‌های خشک و ذرت است، می‌پسندند.

آداب عجیبی که دست و پای خانواده سلطنتی انگلیس را بسته است+تصاویر

 

تیتر یک
  • شاهین بودایی به جای هرکول بر تخت تزار تکیه می‌زند؟

    اقتصادنیوز: ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به موازات اینکه به یک دوره دیگر ریاست‌جمهوری فکر می‌کند، با توجه به شرایط…

از دست ندهید
بلیط هواپیما